24 maja 2018

RODO – Polityka prywatności i ochrona danych

Serwis SquashLDZ został stworzony z myślą o graczach i dla graczy. Głównym celem serwisu jest popularyzacja dyscypliny sportowej squash i tworzenie, łączenie i poszerzanie społeczności squashowej.

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku unijnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) chcemy Cię poinformować, że nasz serwis squashLDZ.pl spełnia jego wymagania.

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest: SquashLDZ Piotr Florczyk (Biskupia Wola 16, 97-318 Czarnocin) squashLDZ@gmail.com, tel. +48 601 368 341 zwany dalej SquashLDZ lub administratorem.

2. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowym na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

3. Dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

4. Odbiorcami Twoich danych będą firmy, które świadczą na rzecz SquashLDZ usługi informatyczne lub dostarczają programy informatyczne w celach komunikacji handlowej i marketingowej w tym najważniejszy partner Best Of Five, właściciel serwisu bo5.pl.

5. Biorąc udział w rozgrywkach zaliczanych do RankinguLDZ wyrażasz zgodę umieszczenie twoich danych w RankinguLDZ, oświadczasz że zapoznałeś się z dokumentami (Regulamin korzystania z Systemu “Best of Five”, Regulamin powierzenia przetwarzania danych osobowych „Best Of Five”, oraz z Polityką prywatności „Best Of Five”) i akceptujesz je.

6. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, a od 25.05.2018 r. prawo do uzyskania kopii danych, przenoszenia danych oraz żądania ograniczenia przetwarzania.

7. Posiadasz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowania przez Administratora danych osobowych. Sprzeciw możesz zgłosić w dogodny dla siebie sposób, a szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail squashLDZ@gmail.com lub za pośrednictwem innych środków porozumiewania się na odległość lub listownie na adres siedziby administratora danych, którego żądanie dotyczy.

8. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie albo innego organu nadzorczego posiadającego kompetencję do rozpoznania skargi w dacie jej wniesienia, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących naruszają przepisy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, a od dnia 25.05.2018 r. także przepisy RODO.

9. Podanie przez Ciebie danych nie jest wymogiem ustawowym, ani umownym, ani warunkiem zawarcia umowy. Nie jesteś zobowiązany/a do ich podania. Niepodanie danych uniemożliwi Administratorowi kontakt z Tobą w celu marketingowym i profilowanie Pani danych w celu dopasowania oferty marketingowej do Twoich potrzeb.

10. Administrator informuje o zautomatyzowanym przetwarzaniu (profilowaniu) Pani/Pana danych w zakresie informacji na temat wybieranych wydarzeń SquashLDZ, wykorzystywanych kanałów komunikacji, częstotliwości korzystania serwisu SquashLDZ.pl i bo5.pl/squashldz/. Skutkiem tego profilowania będzie dostosowanie oferty marketingowej Administratora do Twoich potrzeb.

11. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie twoje dane zgromadziliśmy, zmienić je, uzupełnić lub usuną napisz na adres SquashLDZ@gmail.com, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer podany w zakładce kontakt.

12.Wypełniając poniższy formularz oświadczasz, że rozumiesz i akceptujesz wszystkie zapisy regulaminu na tej stronie jednocześnie wyrażasz zgodę, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie lub e-mailem w celu marketingowym oraz dodać do listy newsletterowej Twój adres a także wysłać Ci informacje marketingowe na komputer/tablet/laptop/telefon.
 

Jeśli chcesz nadal dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach i promocjach a także inne informacje związane ze SquashLDZ wypełnij poniższy formularz.

Uaktualnij swoje dane

* wymagane pole
Preferowany sposób kontaktu.

Email Format

Powered by MailChimp